Únor 2010

Eror 404!

21. února 2010 v 11:22 | Emmeine
Eror 404 = Mám zaracha! Takže si mně nemažte PROSÍM. Ale je to jenom na týden to vydržíte. Tak ppa.

Prosím přihlašte se do SONFA.


SONFA

18. února 2010 v 15:23 | Emmeine
Rozhodla jsem se tu dát nějakou tu soutěž. Neočekávám že se tu přihlásí moc lidí ale budu ráda kdyby byly alespoň 3 lidičky. Jinak je to soutěž o nej foto Avataru. Takže kdo se chce zúčastnit ať vyplní toto:

  • Přezdívku
  • Blog
  • Co na diplom v případě prohry ?? xD
  • Co na diplom v příppadě výhry ?? xD
  • Fotku mi pošleš na: love363@email.cz ano?
  • tvůj E-mail
Držím si palce ať se přihlásí hodně lídí! xD

Velký Leonopteryx »» Toruk

15. února 2010 v 19:57 | Emmeine
Nejobávanější predátor ve vzduchu . Nedívá se nad sebe . Má velké rozpětí křídel . Jezdec, který na něm létá se nazývá Toruk Makto . Toruk Makto sjednotil všechny klany lidu Na´Vi . Dalším Torukem Makto se stal Jake Sully .


The Hometree (Kelutral)

15. února 2010 v 14:44 | Emmeine
Na Pandoře existuje stovky různorodých klanů Na'vi. Některé z těchto klanů, včetně Omaticaya, žije ve starých korunách stromů, které jsou nesmírně vysoké. Celý obvod území je dostatečně vellký, aby mohl posloužit jako domov všem klanům. Strom má velké přírodní výklenky, ve kterých Na'vi spí, jí, tančí nebo oslavují spojení s Eywau. Neexistuje případ, že dojde k přelidnění Na'vi klanů, žijí v rovnováze s omezeností zdrojů okolního prostředí. Hometrees jsou obecně popisovány jako více než 100 metrové sromy. Na stromě, pro pohyb Na'vianů nahoru a dolů slouží přírodní točité schodiště v centrální oblasti.

• A jako rituál přechodu mladých Omaticayanů na dospělé, získávají noví lovci právo vyřezat si z těchto stromů svůj vlastní luk, není to super? ;-)

imagebam.com imagebam.com

james-camerons-avatar.wikia.com » překlad by Miss LanQka

P.S. Už jsem zdravá xD

zdroj:


Nemocná :(

10. února 2010 v 19:55 | Emmeine
Titulek soudí za vše. Jsem nemocná. Strašně mě bolí hlava hrozně kašlu :(. Jinak dneska sem byla u kámošky (teda mamka mě tam zavezla protože sem nebyla ve škole) Jo a zítra jedeme do Alp takže si mě prosím nemažte. Jinak to je asi všechno protože si du lehnout (z důvodů bolení hlavy). Tak zatím papa.

Avatar - velmi úspěšný film!

9. února 2010 v 15:43 | Emmeine
Ani James Cameron nepředpokládal, že by Avatar mohl Titanic porazit. Nedávno Avatar dosáhl hranice 2 miliard dolarů. Pandora je ve světě stále hojně navštěvována. Navíc, v Itálii, kde lidé chodí do kina velmi rádi, měl premiéru teprve 15. ledna. A připomínám, že na Apeninském poloostrově bydlí 60 milionů lidí. Tak kolik asi myslíte, že tam musel vydělat? Celosvětovou jedničkou se stal za 41 dní, což je z tohoto pohledu téměř neuvěřitelné číslo.

"Jsme velmi potěšeni, že se tolik lidí po celém světě vydalo shlédnout Avatar. Jeho úspěch pramení z usilovné práce více než tisíce lidí, kteří se po několik let snažili přinést vizi Jamese Camerona na filmová plátna. Témata jako ochrana životního prostředí a touha po mírumilovné planetě sjednotila návštěvníky kin po celém světě. Jsme pyšní a vděční Jamesi Cameronovi, jeho věrnému týmu, a všem dalším lidem ze společnosti 20th Century Fox, kteří dlouho tvrdě pracovali, aby dosáhli tohoto významného milníku," řekl mluvčí Foxu Greg Brilliant.

zdroj:

Kiss scene

7. února 2010 v 18:14 | Emmeine
No...jedno moje SBčko to našlo a všichni to najednou
všude měly tak sem si to tu musela dát taky xD

zdroj:

#2 Scéna : "Ikran není kůň"

7. února 2010 v 15:32 | Emmeine
Neytiri: "Nedívej se jí do očí. Ikran není kůň.
Jakmile dojde k Saheylu,tak už celý život létá jen s jedním lovcem.
Aby se z tebe stal taron - lovec,
musíš si vybrat svého vlastního Ikrana a on si musí vybrat tebe."
Jake: "Kdy ?"
Neytiri: "Až budeš připravený."

zdroj:

Konec víkendu x(

7. února 2010 v 15:20 | Emmeine
No už končí víkend x((. Béé! Já bych to udělala takhle: v pondělí,úterý,středu,čtvrtek a pátek bychom měly volno a v sobotu a neděli bychom šli do školy! To by byl vegáš xDD! Ale zato v úterý du do kina! ZASE na Avatar! Protože děda to ještě neviděl tak na to dem znovu. Ale ségra už nejde protože ona už to VIDĚLA 2x! Já zatim jenom jednou. A ve středu du ke kámošce. Takže supr až na to přesazení x(! Jak já tu Bartonice (Bartoňová=naše uča) nenávidím!

Od Flory pro MNĚ!

7. února 2010 v 14:25 | Emmeine
Děkuju moc! Je nádherný!

Fotky Avataru 1.

7. února 2010 v 11:34 | Emmeine
Tak tady je pár fotek z Avataru:


Pokračování "Avataru" bylo potvrzeno

7. února 2010 v 10:35 | Emmeine
Režisér James Cameron potvrdil pokračování Avataru, což také vyvolává spekulace, jestli by mohlo předčít i původní první verzi, kterou všichni zatím známe. Mělo by se jednat o trilogii, existují už dvě plánované pokračování, ale nebude to ve směru pokračovacího příběhu, který by navazoval, nýbrž každý díl bude mít svůj vlastní příběh a obsah. Samozřejmě že ve filmu budou stále Jake a Neytiri. Mohlo by ale klidně dojít, že hlavním místem dění již nebude známá Pandora, ale jiná planeta, i když se producent Jon Landau zmínil o prozkoumávání interiéru Pandory.

Vše jsou ale zatím jen spekulace. Někteří bloggeři si dokonce myslí, že James Cameron je posedlý vodou, a proto vymýšlí různé podvodní prostředí vytyčené pro Pandoru. Cameron také potvrdil, že už celkem naplánoval co se stane v pokračování Avataru a jaký bude děj, i když zatím nemá žádné skripty nebo písemné návrhy.

Ukradeno z: 


Mimozemšťani z Avatara mohou existovat, věří vědci

6. února 2010 v 20:13 | Emmeine
Avatar
V novém trojrozměrném filmu Avatar giganti s modrou kůží obývají Zemi podobný měsíc nazvaný Pandora.Obyvatelné cizí měsíce, které nejsou nepodobné tomu z filmu Avatar, mohou být objeveny ve vesmíru do několika let. Tvrdí to astronomové z Cambridge.

Lekce Na´Vijštiny 1.

6. února 2010 v 18:24 | Emmeine
cvbc.gif picture by Mightess_07

Ahoj »» Íllä
Čest »» Meunia
Démon »» Vrrtep
Duch »» Tirea
Hvězda »» Tanhi
Klan »» Olo´
Lovec »» Taronyu
Nebezpečí »» Hrrap
Noha »» Kinam
Nos »» Ontu
Odpuštění »» Txoa
Oči »» Menari
Oko »» Nari
Prst »» Zekwä
Ruka »» Pxun
Sen »» Unil
Srdce »» Txe´lan
Úsměv »» Irrtok
Život »» Rey
Koleno »» Kinamtie
Ucho »» Mikyun

Zdroj: h2o.blog.cz

#1 Scéna : "Jste na Pandoře"

6. února 2010 v 16:56 | Emmeine
"Tady už nejste v Kansasu. Jste na Pandoře, dámy a pánové. Na to berte zřetel. Neustále. Den co den. Kdyby bylo peklo, myslím, že po pobytu na Pandoře byste tam s chutí jeli na opušťák. Každej z těch tvorů tam venku, za tou ohradou, ať se plazí, lítá, nebo dřepí v bahně, vás chce zabít a vaše oči slupout místo žužu. Máme tu lidem podobný domorodce, kterejm se říká Na'vi. S oblibou střílej šípy, napuštěný nervovým jedem, co vám do minuty zastaví srdce. A kosti mají od přírody vystužený uhlíkovým vláknem. Dají se hodně těžko zabít. Jako šéf bezpečáku,mám na starosti vás udržet naživu. Nepodaří se mi to. Ne u vás všech. Jestli chcete přežít, musíte si vypěstovat opravdu silnýho ducha. Musíte dodržovat pravidla. A to pandorský pravidla!"


Zdroj:

Něco o filmu Avatar

6. února 2010 v 13:12 | Emmeine
James Cameron to dokázal. Dokázal to v tak megalomanském stylu, že se všechny ostatní hollywoodské velkoprodukce posledních deseti let rázem scvrkly. Musíme si to přiznat hned na začátku, i když to neznamená, že by některé filmy nedokázaly důkladněji masírovat divácká srdce, nebo že by namodralá vize musela všechny srazit na kolena. Filmy si lze užívat na mnoha úrovních. Zároveň však platí, že v rámci kategorie "supernákladný hollywoodský blockbuster" nic opulentnějšího na skladě není.
Už v prvním odstavci jsem ze sebe stihl vystřelit hned několik velikášských přívlastků. Epický, monumentální, kulervoucí, pompézní, spektakulární… všechna tahle přídavná jména se budou v souvislosti s Cameronovým snímek skloňovat. Právem. Přesto v jiných souvislostech, než na jaké jsme si zvykli. Avatar na svoji velikost primárně neupozorňuje. Nenajdete tu zbytečné akční scény nebo samoúčelné trikové exhibice. Černé díry na utápění milionů Cameron do svého díla nevyhloubil. Jen prostě vylíčil archetypální příběh ve výrazně širším měřítku.

Překvápko = Hotel na Sepetné!

6. února 2010 v 13:05 | Emmeine
No takže to překvápko bylo Hotel na Sepetné! Bylo to jenom na jednu noc ale i tak sme si to užili. První sme si šly omrknou náš pokoj měly sme ho až úplně náhoře (a byl úplně poslední) Měly sme 410 pak na Bowling a nakonec na bazén. A na tom bazéně to byla katastrofa! Moje ségra mě žduchla do vody a mě začala téct krev z nosu. Protože když mě vždycky někdo nevědomky žduchne tak mi začné téct. No ale na tom bowling jsem vyhrála 2. místo! A na prvním byl samozřejmě taťka. On měl 58 a já 51. No a jak sme pak večer přišly na ten pokoj tak ségře se furt rozjížděla postel xD! Já jsem ji naštěstí měla v pořádku.

Avatar - Český Dabing

6. února 2010 v 11:57 | Emmeine
Přestože přístupnost nového Cameronova filmu český dabing vyloženě nevyžaduje,
kvůli uvedení ve 3D formátu se ukázalo technicky jednodušší Avatar místo vkládání českých
titulků rovnou nadabovat, o což se postaralo věhlasné české dabingové studio LS Productions.

A i když spousta diváků byla vizí dabingu především po vypuštění českého traileru zhrozena,
na finální podobě dabingu pro film si dalo studio opravdu záležet.
Přestože samozřejmě nemůže nahradit originál, český dabing k Avataru se skutečně povedl,
a to jak trefným výběrem českých herců, tak i překladem jednotlivých dialogů
(dabing se také naštěstí nenechává sám sebou uchlácholit a uvědomuje si přístupnost filmu, takže tu hezky česky rozesíráme, chčijeme a děláme si prdel).

Obsazení hlavních postav:
• Jake Sully - Martin Písařík
(Chase v Dr. Houseovi, Cameron Mitchell ve Hvězdné bráně, myšák Remy v Ratatouille,...)

• Neytiri - Andrea Elsnerová
(Elizabeth v Pýše a předsudku, Leela ve Futuramě, Lexie v Chirurzích,...)

• Trudy Chacon - Jitka Ježková
(Rouge v X-men, Sydney v Alias, Arwen v Pánovi prstenů,...)

• plk. Quaritch - Jiří Plachý
(John Locke ve Ztracených - na Nově, pan Spock ve starém Star Treku, komentář v Lenssen & Spol.,...)

• Dr. Augustine - Dagmar Čárová
(Ripley ve všech Vetřelcích, teta Petunie v Harry Potterovi, Mary Alice v Zoufalých manželkách,...)

• Selfridge - Jan Dolanský
(Fry ve Futuramě, Marty McFly v Návratu do budoucnosti, komentář k ukázkám na Prima Cool,...)

Ve vedlejších rolích: Marek Libert, Jaroslav Kaňkovský, Václav Rašilov, Radovan Vaculík, Svatopluk Schuller, René Slováčková, Zdeněk Hruška, Pavel Vondra a další.

zdroj:


Popcornek a Překvápko!

5. února 2010 v 15:23 | Emmeine
Ahoj! No zrovna sem si udělala popcornek :D! To vás asi nezajímá ale co! A k tomu překvpáku tak mamka s taťkou slaví výročí svatby tak nás někde vezmou ale my furt nevíme kam! Prý že to je překvápko! Mě už z toho hlava praskne když to budou furt říkat! No a dneska byl snad ten nejhorší den v životě! Takže zaprvé sem seděla s Kámoškou ale úča nás rozesadila takže sedím s Tomem! Pak sem málem dostala poznámku protože Pavla (další kámojda) neviděla že přichází už učitelka a tak si pouštěla na mojem mobilu písničky! Až sem ji řekla že tam je uča tak to rychle stopla (teda pardon ona to nestopla to já jsem to musela stopovat!) a já sem běžela ke svému místu a dostaly sem záchvat smíchu :D! Jo a ještě sme měli zpívat českou hymnu a já jsem se u toho řechtala že to budu muset zpívat až příští týden! Všichni už to maj za sebou a já to budu ještě po druhé zpívat Ach jo!